Vyberte si

Klasická regenerační masáž

Celková masáž zad a šíje, včetně masáže nohou a rukou. Je vhodná na bolesti zad a celého pohybového aparátu. Odstraňuje únavu a posíluje regeneraci organismu. Odstraňuje ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva. Napomáhá lepšímu prokrvení a návratu žilní krve a mízy z periferií do oběhového centra.

Relaxační masáž

Je jemnější variantou regenerační masáže, ideální k odpočinku a uvolnění. Jemné techniky posilují regeneraci organismu a napomáhají celkovému prokrvení a aktivizaci lymfatického systému.

Ájurvédská masáž

Hluboce relaxační masáž s harmonizací toku energie. Dokonale prokrví každou část těla, zklidní mysl, pomůže tělu při detoxikaci a zvýší imunitní systém celého organismu. Zkvalitňuje spánek, zlepšuje činnost orgánů a říká se, že prodlužuje život…

Indická antistresová masáž hlavy

Velmi uvolňující léčivé ošetření hlavy a celé šíje. Masáž zbavuje napětí v oblasti krku, ramen, šíje, prokrvíuje pokožku a odstraňuje bolesti hlavy a očí. Má též velmi blahodárné účinky na psychiku – pomáhá zvládat psychickou únavu, působí proti stresu, podrážděnosti a úzkosti.

Sportovní masáž

Cílem sportovní masáže je připravit sportovce (rekreačního či profesionálního) na sportovní výkon nebo naopak po sportovním výkonu zbavit únavy a pomoci při zotavení.

Breussova energetická masáž páteře

Jde o jemnou, energeticko-manuální masáž zad v oblasti páteře, která uvolní tělesné, psychické i duševní blokády. Významným způsobem regeneruje meziobratlové ploténky, a tak je klíčem k řešení mnoha problémů v pohybovém aparátu, obzvláště v oblasti beder a kříže. Mimo jiné vede také k odbourání hluboko uložených psychických problémů.

Medová detoxikační masáž

Velmi účinná tradiční metoda zlepšující stav organismu. Odstraňuje toxiny z těla, omezuje projevy stresu, únavy a redukuje následky nezdravého životního stylu.  Oživuje vnitřní organismus, čistí pokožku a zanechává ji sametově hladkou. Během medové masáže působí léčivá síla včelího medu pokožkou přímo na organismus. Aplikuje se pouze na zádech.

Kinesiotaping

Účinná terapie pomocí pružných samolepících pásek aplikovaných na kůži, která může ochránit před zraněním při sportu nebo pokud k němu již došlo, podpoří proces hojení. Kromě toho se využívá také ke korekci špatného držení těla či ortopedických vad.

Mobilizační techniky

Techniky pro diagnostiku a postupné zvětšování rozsahu pohybu a odstraňování blokád v postavení kloubů.

Cvičení proti bolesti

Individuální cvičení vedoucí k odstranění bolestí zad, šíje, krku, hlavy… Strečink, posilování, jóga, čchi-kung…